Nowe godziny pracy kasy

Wychodząc na przeciw postulatom działkowcom, zarząd ROD informuje, że od dnia 8 grudnia br. uruchamia kasę Ogrodu. Godziny pracy jak dotychczas 15 – 18 w każdy wtorek i środę. Przypominamy o używaniu masek, zachowaniu odległości, dezynfekcji dłoni.

Z uwagi na istniejący poważny stan epidemiczny na terenie całego kraju związany z koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) oraz przed nałożeniem się sezonu grypowego, ograniczając możliwość bezpośrednich kontaktów związanych z osobistymi wizytami w Domu działkowca, zarząd po doświadczeniach z pierwszej fali zakażeń, uruchomił zdalne dyżury administracji ROD oraz kasy ogrodowej. Wszelkich informacji uzyskać można będzie pod dotychczasowym numerem telefonu i adresami poczty elektronicznej a spraw związanych z płatnościami za zużytą energię elektryczną pod dodatkowym numerem telefonu widocznym na ogłoszeniu obok.
Wszystkim Działkowiczom, ich rodzinom, przyjaciołom, znajomym bliższych i dalszych dużo zdrowia, hartu ducha i nie poddawania się chorobom życzy zarząd.